Strona główna1 » Zwroty
Promocje
Dream Catcher

Dream Catcher16,00 zł12,00 zł

Dream Catcher Blue

Dream Catcher Blue18,00 zł14,00 zł

Dream Catcher White

Dream Catcher White18,00 zł14,00 zł

Dream Catcher Red

Dream Catcher Red42,00 zł32,00 zł

Dream Catcher Black

Dream Catcher Black42,00 zł32,00 zł

Dream Catcher Rafia Natural

Dream Catcher Natural42,00 zł32,00 zł

kapelusz skóra brąz przecierany

Kapelusz skóra145,00 zł130,00 zł

Łańcuch / Brelok kulki

Łańcuch / Brelok kulki25,00 zł18,00 zł

Kontakt
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 2
  • Sklep odwiedziło: 2315396 klientów
  • Sklep działa od: 27-05-2008

Zwroty

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY dotyczy Konsumenta
 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).
Poniżej podajemy dane kontaktowe:
 

 RANCHO MONIKA MŁYNARCZYK
43-300 Bielsko-Biała ul.Krzywoustego 9/26
rancho@butykowbojskie.pl
 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 

Proszę odesłać lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.
 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów*.
Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 15-20 PLN.
 

Wskazujemy, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.
 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy - wzór

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl